18 lipca, 2024
Śledź
Szukaj
Słuchaj nas na:

NwK+ #93 – Dlaczego Mobilny gaming (nie)ssie

Słuchaj odcinka

logoNwK

NwK+ #93

Audycja LIVE na radioaktywne.pl

Miało być hejcenie a wyszło jak zwykle. Nerdzi wybierają swoje ulubione gry mobilne i starają się dyskutować czemu mobilne granie na telefonach nie jest jednak tak fajne jak to niektórzy starają się nam wmówić.

NerdNews – Twoje źródło kontentu!

https://www.engadget.com/2018/01/31/ebay-replace-paypal-main-payment/
Po latach ebay wyrzuca Paypala jako główną metodę opłacania zamówień. Po wakacjach strona umożliwi płatność poprzez inne strony, choć póki co szczegółów brak.

http://www.ign.com/articles/2018/02/01/snes-classic-edition-sales-hit-4-million-units
Snes mini classic przebił własnie kolejny rekord tym razem w ilości sprzedanych egzemplarzy. Sprzedano ponad 4 mln sztuk a wielkie N zapowiada już złożenie nowych zamówień na podzespoły i produkcję nowych konsolek.

https://www.theverge.com/2018/1/31/16958066/nintendo-mario-kart-tour-smartphone-app-game-announced
Nintendo rzuca też kolejną petardą a jest nią zapowiedź mario kart na… smartphony. Gra prawdopodobnie ukaże się dopiero w 2019 roku ale i tak jest na co czekać

https://naekranie.pl/aktualnosci/platformowy-knack-i-niezalezne-rime-w-lutowym-playstation-plus-2874248
Wielkie rozczarowanie graczy, miały być dark soulsy a jest Knack. Mowa o lutowej ofercie PS + o której było głośno. Plotki jednak się
nie potwierdziły i lista gier jest… mniej zachęcająca..

https://www.engadget.com/2018/01/31/us-appeals-court-says-tinder-plus-pricing-is-discriminatory/Tinder w sądzie. Sąd najwyższy w Kaliforni złozył pozew przeciwko założycielom Tindera twierdząc że ten dyskryminuje zwykłych użytkowników wprowadzając drogie abonamenty i Tinder Plus gdzie opłata jest zależna od wieku.

https://www.thumbsticks.com/epic-calls-time-paragon-full-refunds-01302018/
Koniec Paragonów. Epic Games ogłasza koniec gry i zwrot pieniędzy. MOBA Epica zostaje anulowana z powodu… sukcesu Fortnite’a – wszyscy pracownicy zostają wysłani do pracy nad tym właśnie tytułem.

Podziel się:
Dołącz do dyskusji

Więcej z tej serii

Subscribe

Recent posts

ONLINE na Twitch OFFLINE on Twitch