18 lipca, 2024
Śledź
Szukaj
Słuchaj nas na:

NwK+ #92 – O bijatykach w latach 90′ i retro duch znów powraca

Słuchaj odcinka

logoNwK

NwK+ #92

Audycja LIVE na radioaktywne.pl

Nerdzi znów wracają do czasów swojej młodości i wspominają początki salonów gier i bijatyk – nie tylko na automatach! Poza tym 5 powodów by wyjść z piwnicy oraz Nerd Newsy:

NerdNews – Twoje źródło kontentu!

https://www.polygon.com/2018/1/24/16927594/eve-online-million-dollar-battle-results

Rekordowa bitwa w Eve Online za milion dolarów skończyła sie po 15 minutach gdyż… servery nie wytrzymały. straty szacuje się na 4tys $ a winni są gracze, którzy chcieli zakończyć spór frakcji. Padł też rekord w ilości graczy – w tym samym momencie w jednym układzie przebywało 6 tysięcy osób czego nie wytrzymały servery.

http://www.ign.com/articles/2018/01/25/512gb-microsd-card-announced-likely-compatible-with-nintendo-switch

Kolejny kamień milowy w historii IT, zapowiedziano kartę micro SD o pojemności 512 giga. Karta ma współpracować oczywiście ze Switchem, choć ceny nadal nie podano. Co ciekawe Switch obsługuje karty micro SD do 2 terabajtów… mimo że póki co takie nie istnieją.

http://www.techradar.com/news/playstation-4-hackers-bring-ps2-games-and-pirated-software-to-the-console

Ps4 złamane. Hakerzy uruchomili gry  piracki soft, kopie gier oraz… gry z ps2 mimo że teoretycznie Sony mówiło że jest to niemożliwe. Oczywiście mowa tu o emulacji gier ale i tak jest to duży krok naprzód.

https://www.cnet.com/news/nintendos-killing-miitomo-its-first-mobile-app/

Nintendo po dwóch latach zabija swoją pierwszą aplikacje mobilną miimoto. Gra/aplikacja nie spełniła oczekiwań firmy i servery zostaną wyłączone 9 maja.

http://uproxx.com/prowrestling/john-cena-duke-nukem-michael-bay/

John Cena rozmawia ze studiem Michaela Bay’a w kwestii angażu do filmowej wersji Duke Nukem. Informacji brak ale jedno jest pewne – to nie może się nie udać.

Podziel się:
Dołącz do dyskusji

Więcej z tej serii

Subscribe

Recent posts

ONLINE na Twitch OFFLINE on Twitch