22 września, 2023
Śledź
Szukaj
Słuchaj nas na:

NwK+ #271 – E(gra)nizacje

Słuchaj odcinka

W kolejnym odcinku audycji „Nerdzi w Kulturze” omawiamy najnowsze doniesienia dotyczące ekranizacji gier wideo. Przybliżymy słuchaczom, które produkcje filmowe i seriale są obecnie w fazie tworzenia i jakie są ich plany premierowe. Przyjrzymy się również dotychczasowym adaptacjom gier, omawiając ich sukcesy i porażki oraz wyciągając wnioski na przyszłość.

Na koniec, w audycji „Nerdzi w Kulturze” możemy również porozmawiać o grach jako usługach. Przedstawimy słuchaczom zalety i wady tego modelu biznesowego, a także przyjrzymy się najnowszym tytułom dostępnym w tej formie. Oprócz tego, omówimy również różne sposoby na to, jak gracze mogą korzystać z gier jako usług, w tym m.in. poprzez subskrypcje, mikropłatności czy też darmowe gry z reklamami.

Całość prowadzona jest w przyjazny sposób, przez pasjonatów gier wideo Kapitana i Gorkiego, dlatego słuchacze mogą liczyć na ciekawe dyskusje i wiedzę z pierwszej ręki na temat ekranizacji gier wideo, serialu opartego na grze Fallout oraz grach jako usługach.

Podziel się:
Dołącz do dyskusji

Więcej z tej serii

Subscribe

Recent posts

ONLINE na Twitch OFFLINE on Twitch